Velkoobchod


Máte zájem o velkoobchodní spolupráci s námi?

Jsme výhradními distributory španělských značek JANÉ, BE COOL a americké značky UPPABABY do České republiky.

V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte prostřednictvím e-mailu velkoobchod@handypraha.cz nebo telefonicky +420 777 156 292.

O značce   Jané logo 300px

Oblíbený španělský výrobce prvotřídních dětských kočárků, autosedaček, jídelních židlí, cestovních postýlek a dalšího velmi rozsáhlého sortimentu dětského zboží. Pro tuto značku jsme se již před 15 lety rozhodli pro její špičkovou kvalitu, inovativní technická řešení a cit pro detail. Nejen díky těmto přednostem užívání produktů značky Jané představuje pro rodiče radost a bezproblémové soužití. Výrobce disponuje dokonce vlastním testovacím střediskem na své výrobky včetně crash testů autosedaček, je tak zaručena stoprocentní bezpečnost a nezávadnost výrobků.

 

O značce   BeCool

BE COOl je mladá značka, která patří do skupiny JANÉ. Byla vytvořena mladými lidmi pro mladé lidi. Vyrábí produkty, které zaručují dokonalou rovnováhu mezi designem, vlastnostmi a cenou. Městký, moderní a jednoduchý produkt, díky kterému je každodenní život o něco snažší pro aktivní rodiče, kteří chtějí pro své dítě to nejlepší. Nabízí cenově dostupné produkty, ale stále si zachovává originalitu, design a vlastnosti kvalitního produktu. Sortiment se každoročně aktualizuje a rozšiřuje, to vše se stejnou spolehlivostí, jako má JANÉ z hlediska kvality, bezpečnosti i záruky.

 

O značce   UPPAbaby

 

UPPAbaby je inovativní americká společnost s jediným posláním - vyrábět vysoce kvalitní dětské výrobky, které vyhovují potřebám všech moderních rodičů. Aby toho všeho bylo úspěšně dosaženo, čerpá UPPAbaby ze tří desetiletí zkušeností v mladistvém průmyslu i z jejich vlastních inspirací, jakožto rodičů malých dětí. Rádi hledají způsoby, jak učinit své kočárky a výrobky pro děti lehčí, důvtipnější, snadněji použitelné a zábavné. Způsoby, jak zajistit větší pohodlí a bezpečnost pro děti, zároveň s pohodlím a stylem pro jejich rodiče. To vše zaručuje radost a spokojenost svých zákazníků.