Jané Muum - trojkombinace

Jané Muum + hluboká korba Micro + autosedačka  Koos iSize

Kód produktu: 5504
Doporučená prodejní cena: 18 700
Vaše cena: 16 830
Ušetříte: 1870
Cena bez DPH: 13 909
dodání: Ihned

Varianta:

Vyberte variantu...
- +

Sportovní kočárek Jané Muum upoutá především lehkým podvozkem, který se snadno složí a zabere tak minimum místa. Má čtyři PU kola ve předu s menším a vzadu větším průměrem. Přední kola je možné aretovat. U zadní nápravy je nožní parkovací brzda. Sportovní sezení je prostorné s možností napolohování zádové opěrky do úplného lehu. Opěrka nožiček se ovládá samostatně. Stříška kočárku lze prodloužit  tak, aby dítě dostatečně chránila a stínila. Muum má poměrně velký nákupní koš, který maminky často u kočárků postrádají. Muum je možné koupit buď jako samotný sportovní kočárek, nebo ve dvojkombinaci s hlubokou korbou,  popř. jako trojkombinace s autosedačkou. Firma Jané vyrábí podvozky kočárků s upínacím systémem Pro-fix ( bez adaptérů) díky kterému,  hlubokou korbu nebo autosedačku pohodlně nasadíte rychle a pohodlně jednou rukou. Celkově je Muum poptávaný jako lehký a skladný kočárek. 

 

Jané Micro - lehká, skladná a prostorná hluboká korba. Díky upínacímu systému Pro - Fix lze nasadit na všechny podvozky kočárků Jané . Lůžko je vybaveno upínacími popruhy, díky kterým se zabrání případnému houpání na konstrukci. Má prodlužovací stříšku, která spolehlivě miminko chrání. Hluboká korbička se dá velmi snadno složit a zabere tak minimum místa. Korbička je určená pro miminka do 9kg.

 

Koos iSize autosedačka s dvojitou instalací: isofix nebo bezpečnostní pás. Autosedačka je kompatibilni s podvozky kočárků Jané bez pomoci adaptérů.

 

- opěrka hlavy: 5 pozic
- ochrana hlavy proti bočnímu nárazu
- samostatná báze izofixu
- zmenšovací novorozenecká vložka od 40 do 60 cm.
- prodyšné textilní materiály.

 

Hmotnost podvozku 6,60 kg
Rozměry složeného podvozku 75 x 60 x 34 cm
Rozměry rozloženého podvozku 98 x 60 x 78-108 cm
Vnitřní rozměry hluboké korby 74 x 33 cm
Nosnost kočárku 15 kg
Hmotnost hluboké korby 4 kg
Rozměr sportovního sezení 91 x 32 cm
Hmotnost sportovního sezení 6 kg
Součástí produktu taška, pláštěnka
Hmotnost autosedačky 3 Kg

PŘÍBUZNÉ PRODUKTY