Výprodej! Sleva až 50%
Silikon

Šidítko Suavinex dental anatomické +6M vč. klipu

• Tvar savičky: anatomický
• Materiál savičky: silikon
• Doporučený vek: +6 měsíců

Kód produktu: 0
Doporučená prodejní cena: 250
Vaše cena: 225
Ušetříte: 25
Cena bez DPH: 186
dodání: Ihned

Varianta:

Vyberte variantu...
- +

Sada dentálního dudlíku a klipu

Pokud svému dítěti pořídíte dudlík Suavinex, můžete si být jisti, že mu dopřáváte to nejlepší. Dentální dudlík byl vytvořen týmem specialistů za dozoru Španělské asociace dětských zubařů. Je vyroben z materiálu, který se používáním nedeformuje, je tenký a velmi měkký. Díky klipu zamezíte upadnutí dudlíku na špinavou zem či přípradné ztrátě. Snadno jej upevníte na dudlík nebo koustátko a druhým koncem na obleček dítěte.

Optimální stimulace úst

Úzké hrdlo napomáhá stimulovat správnou pozici úst, takže čelist zůstává zcela zavřená. Speciální drážky na savičce pak pomáhají jazyku, aby byl ve správné a přirozené poloze. Potížím s kousáním zase zabraňují silikonová křidélka a rozšířená kousací plocha.

Komfortní užívání

Dudlík má ergonomický štítek, který dokonale kopíruje obličej dítěte a napomáhá tak přecházet podráždění pokožky v okolí úst. Tvar a velikost šidítka byly navrženy tak, aby si dítě mohlo samo dudlík do pusinky vložit nebo vytáhnout. Tím dostávají děti více volnosti a nezávislosti a používání dudlíku je ještě více komfortnější.