Výprodej! Sleva až 50%
Silikon

Šidítko Suavinex evolution anatomické +12M

• Tvar savičky: anatomický
• Materiál savičky: silikon
• Doporučený vek: +12 měsíců

Kód produktu: 0
Doporučená prodejní cena: 135
Vaše cena: 110
Ušetříte: 25
Cena bez DPH: 91
dodání: Ihned

Varianta:

Vyberte variantu...
- +

Silikonový dudlík s anatomickou savičkou.

Krásné dekory šidítek kolekce Meaningful Life s pleteným vzorem. Šidítka s anatomickou silikonovou savičkou, která napodobuje tvar mateřské bradavky při sání.

Specifikace:

  • Doporučený věk: +12 měsíců
  • Balení: 1Ks 0% BPA
  • Zcela netoxické barvy jsou pro miminko nezávadné

Kolekce s názvem „ Meaningful Life“ poukazuje na smysluplný život rodiny, která láskyplně pečuje o nový přírůstek do rodiny. Právě přicházející děťátko radostně pozdvihuje radostnou náladu v rodině a otevírá srdce všem zúčastněným. Kolekce je inspirována nápady prarodičů a nese s sebou prvky přírodních materiálů jakými je sklo, dřevo, textilie a pletený vzor vlny.

Bylo zjištěno, že nevýživné sání dudlíku uvolňuje endorfin, tzv. hormon štěstí, což miminku přináší příjemný pocit, který ho uklidňuje a relaxuje. Dudlík je proto velkou pomocí pro rodiče! – doporučené španělským sdružením dětských pediatrů a dentistů (podle dětských zubařů jsou kvalita a design saviček dudlíků SUAVINEX dokonalé pro správný vývoj patra) – pestrý výběr designů – vždy s módou.

Design a barvy umožňují výběr klipu nebo kojenecké lahve téže kolekce, která se k nim nejlépe hodí, proto se tento výrobek stává módním doplňkem.

Vyrobeno v rámci EU. Veškeré výrobky jsou bez BPA, klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem.