UPPAbaby Mesa iSize Gregory

UPPAbaby autosedačka Mesa  iSize  0-16kg

- komatibilní s kočárkem Uppababy Vista ( bez použití adaptérů )

- stisknutím tlačítka se vyjme z kočárku a snadno se přesune do automobilu

Kód produktu: 18200
Vaše cena: 7 490
Přidejte se do Fancy Klubu a ušetřete další 5% z ceny nákupu
Cena bez DPH: 6 513
dodání: Na objednání

Varianta:

Vyberte variantu...
- +

Mimořádně bezpečná dětská autosedačka.

Díky technologii SMARTSecure je správná instalace autosedačky snadná a rychlá. Jezděte bezpečně a v klidu.

Instalace na kočárek UppaBaby VISTA bez dalších adaptérů,
Vizuální indikátory pro správnou instalaci
Maximální ochrana i v případě bočních nárazů


Inovativní technologie zabudovaná do autosedačky Mesa zajišťuje pokaždé snadnou, správnou a bezpečnou instalaci autosedačky. Systém SMARTSecure s vizuálními indikátory, které se mění z červené na zelenou, umožňuje přesnou instalaci a zajišťuje bezpečnost dítěte bez kompromisů. MESA poskytuje maximálníjednoduchost a minimální možnost chyb při instalaci, takže můžete cestovat sebevědomě a bezpečně

Technologie SMARTSECURE
3 ze 4 autosedaček jsou nainstalovány nesprávně . MESA je jediná dětská sedačka s technologií samozavíracího pásu a ukazateli, které zajišťují řádné a bezpečné upevnění základny. Snadná instalace je jedním z důvodů, proč je MESA vítězem 5 hvězdiček udělených v testu NHTSA.

NASTAVITELNÁ OPĚRKA HLAVY S POKROČILOU OCHRANOU BOČNÍHO NÁRAZU
Opěradlo je tvrzeno pěnou EPP, která zabraňuje pohybu hlavy novorozence při bočním nárazu. Až 51% bočních srážek s novorozenci končí smrtí,  MESA je vyrobená s ohledem na bezpečnost a také se přizpůsobuje růstu dítěte.

Unikátní bezpečnostní pás zabraňuje, aby se při posopuvání zkroutil, takže si můžete být vždy jisti, že je pás správně nainstalován.

RŮSTY S DĚTMI
Nízký bezpečnostní pás může bezpečně chránit novorozence od 2 kg dále. MESA se také přizpůsobuje růstu vašeho dítěte - až 16 kg. Přiložená dětská vložka poskytuje další bezpečnost pro novorozence a předčasně narozené děti od 2 do 3,6 kg.